فرناندو تورس، مهاجم اسپانیایی زبان، گل دوم خود را از تسلیم شدن چند دقیقه در کنار چلسی در آنفیلد امروز صبح به ثمر رساند که می تواند به احیای احتمال شیک لیورپول برای به رخ کشیدن این بالاترین رتبه لیگ کمک کند. این شکوه 2-0 بیش از چلسی با چهارشنبه، از فعالیت های چند روزه، منچستریونایتد چند جزییات تولید می کند، در حالی که یونایتد اقدامات ایمنی را برای هر فعالیتی در دست توسعه کامل می کند. بسیاری از ما ممکن است نیاز داشته باشیم که علت آن 5 جزئیات است، به جز هر چیزی که کمی ناگهانی رخ دهد.

این تجربه ابتدا به دنبال نوعی طرح بود، به محض اینکه تورس در جای خود قرار گرفت تا نوشته بعدی به غلبه بر الکس به سمت بیسبال کمک کند و علاوه بر نگاه کردن به اموال، نوعی پانچ متقاطع توسط فابیو اورلیو، 89مین بود. کم اهمیت. به‌نظر می‌رسید که این یک هدر فوق‌العاده در نظر گرفته شده بود و به نظر می‌رسید که تسکین درد قابل لمس باشد. به نظر می رسید هدف دقیقه ای او علاوه بر اینکه از سال 94 به دست آمد، بسیار ساده تر بود. بلافاصله پس از اینکه اشلی کول، مدافع چلسی، این توپ بیسبال را در محل تنبیهی که یوسی بنایون داشت، انداخت، این یک ضربه زدن موثر بود.

نتایج، (اولین باری که لیورپول دو بار بیشتر از چلسی انجام داد، زیرا سال 1989/90، یعنی یک سال دیگر، لیورپول این عنوان را به دست آورد) به لیورپول اجازه داد تا به چلسی در مساحت دقیقه جهش کند. این قرمزها معمولاً جزییات دوگانه ای هستند که مرد U را هدایت می کنند. s.، دقیقاً چه کسی با پنج شنبه اورتون را 1-0 کرد، اگرچه همانطور که قبلاً گفتم، یونایتد یک فعالیت را با هر دو رقیب کلیدی به یک اندازه انجام می دهد. مرد U . س . شامل 53 جزئیات توسط 1 عنوان بازی ویدیویی، لیورپول شامل 51 جزئیات در روز علاوه بر چلسی 24 عنوان در روز است. این برای کمک به این است که فکر کنیم فعالیت دیروز سود مهمی برای هر دو تیم به طور مساوی در نظر گرفته شده است تا زمانی که آنها تقریباً هر احتمالی برای تصرف یونایتد از نبرد شناسایی داشته باشند. وقتی به بازگشت در این مرحله برای اسکولاری علاوه بر چلسی و مدیر آبی‌ها تقریباً به محض شروع فعالیت می‌گفتند. حداقل او معتبر است.

بنتیز نیز هر سی روز برای کمک به نادیده گرفتن دریافت کرده است. واقعاً متمایز است که او و اسکولاری به طور مساوی با آنها رفتار بسیار خوبی داشته اند در حالی که از تقاضایی که فرگوسن و یونایتد در سی روز گذشته یا احتمالاً حتی بیشتر از آن استفاده می کنند، استفاده می کنند. هر چیز کوچکی که برای بنیتز در نظر گرفته شده بود، با اشاره به گپ و گفت و گوی دقیق، کوچک و سخت او، علاوه بر ناسزاگویی از پیش برنامه ریزی شده در مورد فرگوسن، شروع به آشکار شدن کرد. من به‌تدریج به‌واسطه بسیاری از موارد، تقریباً در همه موارد، در مورد نتیجه‌گیری اسپانیایی‌ها به‌علاوه آنچه که دقیقاً برای کمک به گداهای رابی کین انجام داده‌اند، قاطی شده‌ام. دلیل تلاش او برای خرید آقا از همان ابتدا، هرگز عقل بیش از 20 میلیون پوند خرج نمی کند، در صورتی که معمولاً به نظر می رسد که او به ندرت قصد دارد با آنها درگیر شود. این باید تاریخ با بهترین حرفه از بین رفته باشد. علاوه بر این، اگر فکر می کنید که کین از این clb لذت می برد، باید دلش شکسته باشد. برای کشف اینکه کین در ساعت 5 عصر امروز به وقت گرینویچ از قدرت های پنجره های حمل و نقل دور شده است، مبهوت نشوید. این مورد ممکن است فقط 15 میلیون پوند باشد. به طور جدی، بنیتز، یک کسب و کار کوچک خوب، به نوعی 5 میلیون پوند بلافاصله پس از حدود چند ماه در حال سوختن است. خارق العاده! صرف نظر از این، ما در این تجربه هستیم. چلسی یک نیم ساعت دیگر با 10 مرد بزرگسال مسابقه داد، بلافاصله بعد از اینکه فرانک لمپارد به نظر می رسید که رنگ قرمز مایل به قرمزی داشت و فقط برای یک حرکت افتضاح با ژابی آلونسو بود. در یک فعالیت پر از خطا، داور اسکات رایلی به همین ترتیب به تعدادی لیورپول علاوه بر چند نفر از چلسی دستور داد. Replays این کارت های قرمز رنگ را کمی سخت نشان داد. به احتمال زیاد نوعی رنگ نارنجی با پا یا بیشتر در حال حاضر افزایش یافته است، اگرچه باید ادعا کنید لمپارد این بیسبال اولیه را انتخاب کرده است. با این حال، موردی که سیاست‌ها درباره آن صحبت می‌کنند باید ادعا شود (و اکنون من در اینجا نقل قول می‌کنم) که با وجود این واقعیت که به دست آوردن این بیسبال، این تعهد خارج از کنترل نیست.

صرف نظر از این، چیزی که دقیقاً به همین ترتیب همه را در رابطه با داوران به دست می آورد، معمولاً این است که استیون جرارد مدتی زودتر تشخیص داد که قدرت قابل مقایسه ای هنوز احتمالاً دستور داده نشده است، هرگز عقل آن را پایین نیاورده است. قابلیت اطمینان از کجا خواهد بود؟ چاره، وجود ندارد. متعاقباً، در یک تصادف فوق‌العاده اتومبیل با زمان اضافی، کل این چلسی که به بوسینگوا بازگشته بود، در حالی که 3 زمین چمن روی خط‌نما و 100% چک اوت با همه افراد ارتباط نداشت، اساساً دیرک کویت را از بازگشتی که گل میخ‌های زیادی داشت بیرون انداخت. تقریبا هیچ اتفاقی نیفتاد. همه مردم به غیر از نمایندگان